top of page

הא.נשים של חוש״ן

חוש״ן (חינוך ושינוי) הוא ארגון החינוך וההסברה של קהילת הלהט״ב בישראל. בחוש״ן חברות.ים כ- 200 פעילים ופעילות להט״בים הנפגשים מדי שנה עם אלפי בני נוער, צוותי רפואה, אנשי צבא, משטרה וחירום בכל רחבי הארץ, ומאפשרים להם ולהן היכרות ישירה ובלתי אמצעית עם הקהילה הגאה. מתוך אמונה כי החינוך של בני הנוער לקבלת השונה והאחר הוא הדרך לשינוי חברתי אמיתי.

ענת ניר

ענת ניר

חברת דירקטוריון של חוש"ן, יו״ר פמיננסי - מכללה כלכלית לנשים, יו"ר שותפת של תנועת ״אני אישה״ ומספר עשר ברשימה של מפלגת מרצ לכנסת. ענת פעילה חברתית מרכזית בקהילה הגאה, בעלת תואר שני במגדר ויישוב סכסוכים בינלאומיים מהאוניברסיטה למען השלום של האו"ם בקוסטה ריקה. ענת עסקה במשך שני עשורים בשיווק, ייזום, ניהול תוכן והפקה של אירועי תרבות ואמנות בין היתר הפיקה את מצעד הגאווה בתל אביב. כיום ענת עוסקת בייעוץ אסטרטגי לטובת שינוי חברתי והגברה של כוח אזרחי. בהרצאתה ענת משתפת מחוויותיה כאישה להט״בית ומדברת על הכוח שלנו לשנות את העולם

איציק צרור

איציק צרור

בן 36, גר בנתניה, סמנכ"ל מכירות ותפעול בהוצאת ספרים, יו"ר דריקטריון חוש"ן, מתנדב בועד למלחמה באיידס, דובר האגודה למען הלהט"ב לשעבר. איציק משתף בהרצאתו מחווית גיבוש הזהות, הכניסה הראשונה לעולם הלהט"בי והתמודדות כגבר , הומו ומזרחי מול פגיעה מינית.

גיא פולת

גיא פולת

בן 38,  מנהל שיווק בחברת הייטק, גיא ראש צוות מיון בחוש"ן,  גיא מספר את סיפורו על גיבוש הזהות בשלבים. בתחילה מהארון בהקשר של זהות משיכתית ובהמשך מהארגון המגדרי כגנד'רקוויר ובגיל 37 החל בתהליך התאמה מגדרית לצד התפרצות מגפת הקורונה בעולם. גיא מספר בהרצאתו על חווית היציאה מהארון כטרנס בשוק העבודה בשיא הקריירה.

ענבא נמרא

ענבא נמרא

בן.ת 36, גר.ה בר"ג עם בת זוג וחתולה. עובד.ת כמנהל.ת שיווק דיגיטלי בחברת הייטק ומתנדב.ת בחוש"ן מזה 13 שנה. ענבר תספר את סיפורו, על תהליך הגילוי העצמי, הדרך לקבלה עצמית ועל המסע לשיתוף הסביבה בחוויותיה דרך יציאה מהארון כג'נדרקוויר.ית, ביסקסואל.ית. 

גיאה שטיינברג

גאיה שטיינברג

גאיה שטיינברג היא אקטיביסטית א-מינית, עם ניסיון של מעל לעשור בהרצאות והכשרות על א-מיניות. עובדת כ-Data Analyst בחברת סיילספורס. בוגרת תואר שני בסוציולוגיה מהאוניברסיטה העברית, במסגרתו ערכה מחקר על א-מיניות ומערכות יחסים תחת הנחייתה של פרופ' אווה אילוז.

לירי סוקול

לירי סוקול

בת 29, גרה בר"ג עם זוגתה וחתולה. לאחר 10 שנות ניסיון של עבודה בפיתוח תוכנה, היום עובדת כמפתחת בכירה בחברת סטארט אפ. לירי מספרת בסיפורה כיצד יצאה מהארון בשיא הקריירה בתוך החברה שעבדה כאישה טרנסג'נדרית ולסבית.

ד״ר זאבחק גרינברג

ד"ר זאביק גרינברג

בן 56, גר בקיבוץ יפתח בגליל העליון עם בן זוג ומגדל ארבעה ילדים. בעבר ניהל בבית הספר התיכון האזורי וכיום משמש כמרצה במכללה האקדמית תל חי. עוסק בפיתוח קהילה. מתנדב כארבע שנים בחושן . בהרצאתו ייספר על חייו, היציאה המאוחרת מהארון קבלת יציאתו מהארון בארגונים בהם עבד. הדרך בה התמודדה הסביבה עם יציאתו מהארון

שמרי שקד מאור

שמרי שקד מאור

בן 44, גבר טרנסג'נדר, מטפל ברפואה סינית למעלה מ22 שנים., מטפל  תודעתי-רגשי. נשוי לנורית ואב לשניים. לאחר שנים של חיים ללא הלימה בין התחושה הפנימית לבין צפיות הסביבה. לאחר תהליכי עומק של חקירה פנימית, לקח שמרי החלטה להתחיל ולהקשיב למה שהלב באמת רוצה, ולבחור באומץ רב, ללכת עם האמת הפנימית ובחר לעבור תהליך להתאמה מגדרית.

לפרטים והזמנת סדנאות: 052-3375004 או לחצ.י כאן

bottom of page