יו"ר חדש לדירקטוריון הארגון

ארגון חוש"ן מתכבד להודיע כי עו"ד יגאל אברהמי נבחר לתפקיד יו"ר דירקטוריון הארגון, ויחליף בתפקיד את ד"ר איתי חרל"פ, שימשיך לכהן כחבר הדירקטוריון. 

יגאל, 32, יליד כפר סבא וכיום מתגורר בתל אביב עם בן זוגו דור, בוגר תואר ראשון במשפטים וסטודנט לתואר שני במשפט ציבורי, עובד בחב' יעוץ בתחום אחריות תאגידית. יגאל הצטרף לחוש"ן ב 2009, לאורך השנים היה חבר בצוות ליווי מתנדבותים ובצוות סמינרים, חבר דירקטוריון חוש"ן מ 2013. יגאל יכהן בתפקיד בהתנדבות, בהתאם לתקנון חוש"ן.

לאחר היבחרו פנה יגאל למתנדבות ומתנדבי הארגון, ובין היתר כתב "...מאז שהצטרפתי לחוש"ן, השורה בקורות החיים שמציינת שאני מתנדב בארגון היא אחת השורות שאני הכי שמח עליהן ומרגיש הכי מחובר אליהן, עד היום. חוש"ן זה לא משהו שעשיתי בעבר, אלא משהו שאני עושה בהווה ואמשיך לעשות גם בעתיד. הרי בכל פעם שאנחנו מדברות ומדברים על היציאה מהארון, על הקשיים והמכשולים הקיימים כיום עבור להט"ב, על זהויות מגדריות, על להט"בופוביה, גם אם זה מחוץ לכיתות – אנחנו עושים ועושות חוש"ן. חוש"ן זה לא רק "שם עצם", עבורי חוש"ן זה גם פועל, ופועל שמחייב אותי לעשייה..."

מתנדבות/י ועובדי/ות הארגון מאחלות/ים ליגאל אברהמי הצלחה בתפקיד !

הארגון מודה ליושב ראש היוצא, ד"ר איתי חרל"פ, על ההשקעה הרבה בביצוע תפקידו, עשית רבות להצעיד את חוש"ן קדימה, למקום בו הוא נמצא היום. אלה אינן מילות פרידה, איתי ממשיך וימשיך להיות חלק מהארגון, הן כחבר דירקטוריון, והן כמתנדב סיפור אישי בכיתות 

נפגש בכיתות כי רק חינוך מביא שינוי !